Klasická čínska medicína

Pre podporu samoregeneračných síl organizmu.

Konzultácie a poradenstvo pre obnovenie konštitučnej rovnováhy človeka

Od júna 2012 je otvorená konzultačná prax zameraná na podporu samo regeneračných síl organizmu a vnútornej integrity človeka, ktorá vychádza zo znalostí taoistickej vnútornej alchýmie a konštitučných princípov nebeských kmeňov a zemských vetiev.

Konzultácie sú zamerané na diagnostiku individuálnych tendencií k narušeniu rovnováhy organizmu na úrovni fyzickej, energetickej, emocionálnej, mentálnej a spirituálnej, ktoré vychádzajú z konštitučných vlastností človeka. S využitím podrobných výpočtov (aplikované techniky tradičného BAZI) spolu s vnímaním aktuálneho stavu pulzov a zmapovaním životnej cesty človeka nachádzame korene nerovnováhy a vytvárame prognózu ich vývoja v čase.

Tak pre prevenciu ako aj podporu obnovenia už stratenej rovnováhy organizmu používame všetky dostupné techniky a nástroje vychádzajúce zo znalostí klasickej čínskej medicíny, okrem iného aj individuálne cielenú úpravu životosprávy, stravovania, regeneračných cvičení qi gong, bylín a pod.

Konzultácie sú určené výhradne pre ľudí, ktorí majú záujem aktívne sa podieľať na svojom raste cestou životom a hľadajú podporu a pomoc pre opätovné získanie rovnováhy. Je vhodná ako prevencia aj nástroj pre riešenie chronických dlhodobých problémov človeka. Osobné stretnutia v trvaní cca 1 hodiny prebiehajú zväčša 2 krát za mesiac. Celkový počet spoločných stretnutí závisí od závažnosti aktuálneho stavu organizmu (pri náročnejších stavoch býva potrebných aj niekoľko mesiacov).

Cena za konzultácie a poradenstvo

Cena za úvodné konzultačné sedenie je 50 €.

Cena za každé ďalšie konzultačné sedenie je 35 €.

Ako postupovať pri objednaní konzultácií?

1.) V prípade záujmu nás môžete kontaktovať mailom na adresu  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

2.) Odporúčame, aby ste si rezervovali aspoň tri termíny, nakoľko zväčša býva naša kapacita plne vyťažená na najbližšie 4 až 8 týždňov vopred. Ak si rezervujete len jeden termín, tak Vám pri sedení budeme vedieť poskytnúť ďalší až opäť za dlhú dobu a tým sa výrazne znižuje účinok na podporu Vašej regenerácie. Optimálne intervaly sú každé dva týždne. Odporúčame absolvovať minimálne aspoň 5 spoločných sedení počas ktorých pevne veríme, že pomôžeme podporiť Váš organizmus na zlepšenie Vášho stavu.

Ak sa Vám čokoľvek zmení ohľadne možnosti Vašej dohodnutej návštevy, budeme veľmi povďační v mene všetkých, ktorí čakajú na voľný termín ak nám to oznámite čo najskôr, ako o tom budete vedieť, aby sme sa mohli pokúsiť pomôcť ďalším záujemcom. Za to Vám vopred ďakujeme :)

Norbert Synčák a JuDita Synčáková

Kontaktné miesto na konzultácie

Chryzantémova 15

Nitrianske Hrnčiarovce

Prehľad najbližších voľných termínov na konzultácie a poradenstvo Nitrianske Hrnčiarovce

Pre zobrazenie všetkých dostupných termínov kliknite na ikonu vpravo dole

Vysvetlivky k termínom:

  • Ak vidíte dátum a čas s textom voľné, tak uvedený termín si môžete rezervovať ak nám napíšete mail na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .
  • Ak vidíte  symbol xxx tak v tom čase nie sú konzultácie dostupné
  • Ak máte záujem objednať sa ako dvojica na rovnaký čas, tak pozerajte vždy začiatočnú celú hodinu a voľné políčko za ňou (napríklad 10:00 a 10:15 a pod.). Tým môžete prísť na rovnaký čas a budeme sa Vám venovať spoločne.

Mapa: