Tlačiť
PDF

Nový beh kurzov BaZi 2014 - čínska astrológia

Balík BaZi kurzovTermín: začnite dnes
Uvádzacia cena do 30.11.2014:
400 € (665 €)
Rozsah: 82 h
Miesto: priamo u Vás doma
Otvára sa nový beh štúdia čínskej astrológie.

Objednať Feng Shui Kurz

Zaujíma Vás tematika čínskej astrológie BAZI? Chcete sa stať profesionálnym konzultantom v tejto oblasti alebo sa venovať bazi len pre osobnú potrebu a vlastné potešenie?

Energia roku 2014 bude výrazne aktívnou. Bude to rok dreveného koňa, kedy energia nebeského kmeňa JIA priamo podporuje energiu zemskej vetvy WU (koňa). Je to rok, v ktorom máme všetci skvelú príležitosť nasadnúť na vlnu energie času a ľahšie a rýchlejšie realizovať naše plány a vízie.

Ak uvažujete o naštartovaní štúdia, je to čas mimoriadne vhodný. Od apríla 2014 štartujeme spoločne nový veľký beh vzdelávania v oblasti čínskej metafyziky.

Čaká Vás nová pohodlná kombinovaná forma vzdelávania

Počas štúdia využijeme najmodernejšie formy štúdia v kombinácii s "klasikou", na ktorú sme všetci zvyknutý. Ako to teda bude prebiehať?

Časť výučby bude prebiehať u Vás doma cez videoškolenia a časť priamo naživo v učebni v Bratislave. Po prihlásení a úhrade za kurz dostanete prístup k video materiálom, ktoré budete študovať v pohodlí doma u seba, v čase kedy Vám to bude vyhovovať. Dva krát sa spoločne stretneme naživo vo virtuálnej učebni, do ktorej sa pripojíte cez internet z Vašej domácnosti a spoločne prediskutujeme otázky, ktoré Vám vyvstanú počas štúdia. Po štyroch mesiacoch sa opäť stretneme naživo na poslednom dvojdňovom kurze. Doplníme si ďalšie dôležité informácie a zodpovieme na Vaše otázky. Ak sa nebudete náhodou vedieť dostaviť osobne na živé stretnutia tak si ich budete môcť dodatočne pozrieť z videozáznamu.

Ku každej časti kurzu dostanete k dispozícii pripravené študijné materiály buď v elektronickej alebo tlačenej forme, vrátane príkladov a podporného softvéru.
Na záver Vás čaká záverečná skúška v podobe projektovej štúdie. Po jej odovzdaní dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní štúdia.

Pozrite si ukážku z video školenia
(Pre pozretie sa prihláste do systému ako nový užívateľ - zadajte svoje meno a vytvorte si prístupové heslo, ktoré budete môcť využívať aj neskôr ku všetkým videám).

Čo všetko je v balíku zahrnuté?

1. štyri on line video kurzy BaZi v rozsahu 64 h:

Bazi IBazi 2Bazi3BaZi4BaZi5

2. jeden kurz BaZi naživo v Bratislave (alebo tiež možnosť aj online) v rozsahu 16 h

3. dve stretnutia naživo cez internet vo virtuálnej učebni v rozsahu celkovo 2 h

4. študijné materiály ku každému kurzu v elektronickej podobe

5. referenčné tabuľky a odkaz na softvér na výpočet BaZi

Balík BaZi kurzovPožadované vstupné znalosti

Pre účasť na kurze nie sú požadované žiadne vstupné znalosti. Všetko čo potrebujete sa dozviete priamo počas štúdia.

Objednať Feng Shui Kurz

Máte záujem zorganizovať seminár vo Vašom meste?

V prípade uzavretej skupiny 5 a viac osôb môžem seminár uskutočniť aj v inom termíne a meste.

Tradičné feng shui - úvod