Tlačiť
PDF

Zi Fa Fu - samočinne aktivované talizmany - Howard Choy

Howard Choy - kurz Xuan Kong Da Gua na tradicne-feng-shui.skTermín: 17.9. 2017
Cena: 80 €
Miesto: Bratislava, Hotel Chopin

Tvorba vlastných talizmanov podľa pôvodných princípov.

Objednať Feng Shui Kurz

Pripravujeme pre Vás seminár ďalšieho zo vzácnych zahraničných hostí

Jednodenný praktický workshop určený pre širokú verejnosť. Celý kurz bude tlmočený z angličtiny do slovenčiny tlmočníkom, ktorý má skúsenosti s terminológiou.

Videopozvánka o čom bude workshop

Komu je workshop určený?

  • pre účasť nie sú potrebné žiadne vstupné znalosti
  • workshop je vhodný pre širokú verejnosť, pre kohokoľvek, koho zaujíma téma talizmanov 

Obsah workshopu

 "V starej Číne boli idey vyjadrované vo forme obazov alebo metaforických symbolov. Ich funkciou bolo zachytiť zámer alebo posolstvo, ktoré chcel autor povedať čitateľom." Shih-Chun Chen

Písanie (kreslenie) talizmanov v tomto duchu je prirodzeným rozšírením Čínskeho jazyka. Písanie talizmanov je pokusom o premostenie medzery v trovbe osobného jazyka a komunikácie s Nepoznaným.

Na workshope sa budeme venovať:

  • Návrh samočinne aktivovaných talizmanov na prevenciou pred krádežami v dome pomocou grafických symbolov a metafor vyjadrujúcich najhlbšie pocity úprimnosti a čestnosti.
  • Písanie poetických modlitieb na prepojenie obrazov a slov - jeden dych, jedno srdce, jedna myseľ a jedna akcia)
  • Budeme overovať porozuenie Ducha ukrytého v talizmane skupinovou diskusiou

Worskop talizmany s Howardom Choyom

Kto je Howard Choy (Cai Hong 蔡洪)

Howard Choy je feng shui konzultant, architekt a učiteľ s viac ako 30 ročnou praxou v oblasti Feng Shui. Howard študoval pod osobným vedením majstra Ren Zhilina v Hong Kongu. Aktívne spolupracuje aj s inštitúciami, ktoré sa venujú výskumu v oblasti Feng Shui v Číne, Hong Kongu a Nemecku. Howard je zakladateľom a riaditeľom Európskej univerzity feng shui (ECOFS). Je taktiež celosvetovo známym prednášateľom na medzinárodných Feng Shui konferenciách. Rád pomáha s výučbou a zdieľa svoje hlboké poznatky so študentami, ktorí majú záujem o oblasť čínskej metafyziky. 

Howard ovláda klasickú čínštinu a je schopný pomôcť nám porozumieť starým rukopisom a technikám nielen z anglických prekladov diel ale priamo vhľadom do originálnych starých čínskych textov. Je známi aj svojím zmyslom pre humor a vášňou odpovedať na otázky a pomáhať riešiť problémy žiakov.

Pre inšpiráciu krátky rozhovor s Howardom na Youtube

Tradičné feng shui - úvod